Doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişiden, doğru cevaplar alınır.
 • Telefon
 • 0.312.427 2090
 • 665 . Sk. No:30/4
 • Çankaya Ankara
 • Eposta
 • satis@ankarahosting.com.tr
ilaçlama
Hoşgeldiniz

SATILIK SİTE

Sadece alan adı 1499 TL; Site ile birlikte 1999 TL
, Piyasa Değeri: 795 $  >>>
Sitedeki bilgiler örnek olarak girilmiştir.
Türkçe yönetim panelinden kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi  için tıklayın >>>

0.505.777 1632
Sunduğumuz

Hizmetler

Hizmetler kategorisi için kısa bir açıklama bu alan yazılabilir.

İlaçlama hizmeti mi lazım?
Hemen Arayın 0.312.427 2090

Doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişiden, doğru cevaplar alınır.
İlaçlama Hakkında

Sık Sorulan Sorular

 • İlaçlama uygulaması sonrasında koku olur mu?

  Ev ve işyerlerinde kullandığımız, böcek ilacı (insektisit) çoğunlukla “kokusuz” veya “az kokulu” sınıflandırılmıştır. Genellikle koku hissedilmez ancak, burnu çok hassas kokuları alabilen, koku duyarlılığı yüksek kişilerde bir miktar koku hissedilebilmektedir. İlaçlama uygulaması tamamlandıktan, kısa bir süre sonra, havaya karışan ilaçlar, dağılmaktadır. Özellikle havalandırma, pencere, kapı açılması ile çok daha hızlı olur ve alan kullanılabilir durumda olur.

 • İlaçlama sonrası belge veriyor musunuz?

  Tamamladığımız ilaçlama sonrasında, Ek-1 biyosidal ürün uygulama işlem formunu 2 nüsha olarak dolduruyoruz. 1 nüsha sizde 1 nüsha ise bizde kalıyor. Ek-1 biyosidal ürün uygulama belgesi, uygulamayı yapan sertifikalı personel tanımı, uygulama yapılan kişi/kurum, kullanılan ilaç/ürün vb. bilgiler içerir. Bu belge sayesinde, hem dökümantasyon ile sonraki dönemlerde incelenmek üzere, yapılan işlemler belgelenmiş olur, hem de detaylı olarak uygulama kayıt altına alınır.

 • Ne tür ilaçlama yapıyorsunuz?

  Uygulamaları Fiziksel ve Kimyasal mücadele adı altında sınıflandırıyoruz. Fiziksel mücadele olarak geleneksel kapanları, yemleme istasyonlarını, çekici tuzakları ve yapışkanlı tuzakları kullanıyoruz. Kimyasal mücadele de ise; sıvı ilaçlama, ulv (soğuk sisleme) ilaçlama, atamizör ilaçlama, jel ilaçlama, yemleme ilaçlaması, sıcak sisleme ilaçlaması vb uygulamaları yapıyoruz.

 • Kullanılan ürünler insan ve evcil hayvan sağlığına zararlı mı?

  İncek İlaçlama olarak, Sağlık Bakanlığı onayımızın yanı sıra, kalite yönetim, TSE gibi bir çok ruhsat, ayrıca deneyimli personelimizin sertifikasyonları bulunmaktadır. Kullanılan ürünler, Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO), hem de T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünlerdir.

 • Hangi ilaçlama türü daha etkili oluyor?

  Her haşerenin intikal, barınma ve üreme alanları farklılıklar gösterebiliyor. Bu yüzden çeşitli ilaçlar ve uygulama yöntemleri mevcuttur. Örneğin güve ilaçlamasında ulv (soğuk sisleme) ilaçlaması yapıyoruz. Uçkun mücadelesinde, özellikle gıda üretim tesisi ilaçlaması, catering ilaçlamasında öldürücü ve çekici ürünler kullanılmaktayız. Ayrıntılı bilgilendirme için telefon  hattını arayabilirsiniz.

İncek İlaçlama
Doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişiden, doğru cevaplar alınır.

Hizmet Verdiğimiz

Bölgeler

Bodrum İlaçlama Hizmet Bölgeleri

Herhangi bir sorunuz veya isteğiniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız..

 • 0.312.427 2090
 • satis@ankarahosting.com.tr